City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
 Michael A. Lawson 
Appointed:  September 06, 2005 ~ Term Expired:  June 28, 2006
Reappointed:  August 09, 2011 ~ Removed:  August 27, 2013

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments