City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
 Kandee  Lewis 
Appointed:  November 28, 2006 ~ Term Expired:  June 30, 2011
Appointed:  August 11, 2011 ~ Term Expired:  June 30, 2016

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments