City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
 Betty  Wilson 
Appointed:  August 22, 2011 ~ Term Expired:  June 30, 2013
Reappointed:  September 26, 2013 ~ Term Expired:  June 30, 2018

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments