City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
 Candice  Choh 
Appointed:  September 20, 2005 ~ Term Expired:  February 11, 2009
Appointed:  June 21, 2011 ~ Term Expired:  January 16, 2013

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments