City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
 Andrea Sheridan Ordin 
Appointed:  June 29, 2012 ~ Term Expired:  June 30, 2013
Elected:  August 08, 2012 ~ Through to:  August 08, 2013

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments