City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder
Election Dates

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
General Election Date: May 21, 2013
Police Permit Review Panel
Member
    Mr.Robinson, Steve Appointed: October 02, 2013 - Term Expired: June 30, 2018
Member
    Ms.Yeretsian, Lara Appointed: January 21, 2014 - Term Expired: June 30, 2014

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments