City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder
Election Dates

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
General Election Date: May 21, 2013
Los Angeles Homeless Services Authority
Member, City of Los Angeles
    Buik, Elise Reappointed: September 25, 2013 - Term Expired: June 30, 2018
Member, City of Los Angeles
    Rev.Sauls, Kelvin Appointed: March 27, 2013 - Term Expired: June 30, 2017

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments