City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
 Victor Humberto Narro 
Appointed:  September 16, 2005 ~ Resigned:  March 18, 2010
Appointed:  August 16, 2017 ~ Term Expired:  June 30, 2021

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments