City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
Mr. Mitchell  Englander 
Elected:  July 01, 2011 ~ Term Expired:  June 30, 2015
Reelected:  March 03, 2015 ~ Completed:  June 30, 2019

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments