City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
Ms. Renee  Dake Wilson 
Appointed:  September 10, 2013 ~ Term Expired:  June 30, 2018
Reappointed:  July 03, 2018 ~ Resigned:  April 05, 2019

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments