City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
Mr. Anthony  Pirozzi 
Appointed:  October 08, 2013 ~ Term Expired:  June 30, 2015
Reappointed:  May 29, 2015 ~ Term Expired:  June 30, 2020

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments