City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
Ms. Rhonda  Hilyer 
Appointed:  March 26, 2014 ~ Term Expired:  September 23, 2017
Reappointed:  November 29, 2017 ~ Term Expired:  September 23, 2022

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments