City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
Mr. Salvatore  DiConstanzo 
Appointed:  May 20, 2014 ~ Term Expired:  June 30, 2018
Reappointed:  August 29, 2018 ~ Term Expired:  June 30, 2022

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments