City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
Mr. Tafarai  Bayne 
Appointed:  April 11, 2014 ~ Term Expired:  June 30, 2017
Reappointed:  August 16, 2017 ~ Term Expired:  June 30, 2022

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments