City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
Ms. Rosa  Russell 
Appointed:  June 25, 2014 ~ Term Expired:  June 30, 2016
Reappointed:  August 23, 2016 ~ Temporarily Suspended:  June 30, 2020

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments