City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
Ms. Dash  Stolarz 
Appointed:  January 07, 2015 ~ Term Expired:  May 20, 2018
Reappointed:  June 26, 2018 ~ Term Expired:  May 20, 2022

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments