City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
Ms. Herpsima  Khatchadorian 
Appointed:  September 13, 2016 ~ Term Expired:  June 30, 2020
Appointed:  June 11, 2019 ~ Term Expired:  June 30, 2022

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments