City of Los Angeles Officials
Home Search Organization Search Office Holder

Introduction
Acknowledgments
User Guide
Organization Charts
References
 Tony  Hoang 
Appointed:  December 14, 2016 ~ Term Expired:  December 02, 2016
Reappointed:  October 30, 2018 ~ Term Expired:  September 06, 2022

Property of The City of Los Angeles. Maintained by the City Clerk Systems Division.
| Contacts | City of LA | Disclaimer | Feedback/Comments